Передзвонимо протягом хвилини

Залиште номер телефону і ми зателефонуємо протягом однієї хвилини.

Набір фрез Форстнера, 5 шт. INTERTOOL HT-0074
INTERTOOL

Набір фрез Форстнера, 5 шт. INTERTOOL…

0 звезды с 5

(0%)

(0%)

(0%)

(0%)

(0%)

Оцінка - 0
0
285 грн. UAH

Код товару: 21043 - в наявності на 20.08.2018

Опис товару

Фрези представляють собою інструмент з одним або декількома ріжучими лезами. Фрези призначені для фрезерування, вибірки пазів різної форми, виконання шпонового паза та ін. Фрезерування – це процес механічної обробки матеріалу фрезою, що обертається навколо своєї осі з великою швидкістю і має або напаяні (механічно встановлені), або виконані з цільного матеріалу ножі.

В наборі HT-0074 представлені фрези Форстнера. Це фрези, які мають спеціальне обмеження по вирізу. Тобто ці фрези призначені для свердління глухих отворів з великим діаметром, як в твердих породах, так і в м'яких породах дерева. Такі фрези в основному застосовуються в меблевому виробництві, коли потрібно висвердлити глухий круглий отвір для монтажу меблевих петель.

Твердість цих фрез за шкалою Роквелла оцінюється в 89 HRC. Це забезпечує високу міцність інструменту і збільшує термін служби. Всі фрези укомплектовані у спеціальний дерев'яний кейс, який зручний як для зберігання, так і для транспортування.

Характеристики

Виробник INTERTOOL
Кількість в наборі 5 од
Діаметр фрези 15-35 мм
Твердість за шкалою Роквелла 89 HRC
Діаметр хвостовика 8 мм
Вага 0,575 кг
Об'єм 0,000983 м. куб

Відгуки покупців

Відгуків ще немає...

Добавити відгук про товар

Важливо ! Щоб Ваш відгук або коментар пройшов модерацію і був опублікований , ознайомтеся , будь ласка , з нашими правилами!


Я молодець,
я знайшов помилку!