Передзвонимо протягом хвилини

Залиште номер телефону і ми зателефонуємо протягом однієї хвилини.

Набір фрез кромкових прямих, 5 шт. INTERTOOL HT-0076
INTERTOOL

Набір фрез кромкових прямих, 5 шт.…

0 звезды с 5

(0%)

(0%)

(0%)

(0%)

(0%)

Оцінка - 0
0
435 грн. UAH

Код товару: 21045 - в наявності на 20.08.2018

Опис товару

Фрези представляють собою інструмент з одним або декількома ріжучими лезами. Фрези призначені для фрезерування, вибірки пазів різної форми, виконання шпоночного паза і ін. Фрезерування – це процес механічної обробки матеріалу фрезою, що обертається навколо своєї осі з великою швидкістю і має або напаяні (механічно встановлені), або виконані з цільного матеріалу ножі.

У наборі HT-0076 представлені 5 фрез різної довжини, але одного діаметра. Кромкові прямі фрези  призначені для чистової обробки кромки торця майбутньої заготовки.

За рахунок того, що встановлена у фрезер фреза утворює з поверхнею опорного столу кут в 90 град., це дозволяє обробляти кромку заготовки строго перпендикулярно. Кромкові фрези, як правило, оснащені підшипниками. Їх кількість може коливатися від одного до декількох. Роль підшипників полягає в упорі на напрямну і для обходження по криволінійній траєкторії або рівномірному ковзанню по прямокутній. Розташування підшипника не залежить від параметрів фрези. Це все зроблено більше для зручності користувача і для виконання більш якісного кромкового вигину або декількох вигинів для декількох заготовок одночасно.

Твердість фрез за шкалою Роквелла оцінюється в 89 HRC. Це забезпечує високу міцність інструменту і збільшує термін служби. Всі фрези укомплектовані у спеціальний дерев'яний кейс, який зручний як для зберігання, так і для транспортування.

Розміри фрез, представлені в наборі HT-0076:

Характеристики

Виробник INTERTOOL
Кількість в наборі 5 од
Діаметр фрези 12,7 мм
Довжина робочої частини 25,4; 38,1; 50,8; 63,5; 76,2 мм
Твердість за шкалою Роквелла 89 HRC
Діаметр хвостовика 8 мм
Комплектація фрези, дерев'яний кейс, шестигранний ключ для заміни підшипників
Вага 0,700 кг
Об'єм 0,001066 м. куб

Відгуки покупців

Відгуків ще немає...

Добавити відгук про товар

Важливо ! Щоб Ваш відгук або коментар пройшов модерацію і був опублікований , ознайомтеся , будь ласка , з нашими правилами!


Я молодець,
я знайшов помилку!