Передзвонимо протягом хвилини

Залиште номер телефону і ми зателефонуємо протягом однієї хвилини.

INTERTOOL

Компресор 24 л, 2 HP, 1,5…

5 звезды с 5

(0%)

(0%)

(0%)

(0%)

(100%)

Оцінка - 5
1
2 299 грн. UAH

Код товару: 21782 - в наявності на 18.08.2018

Опис товару

Модель компресора PT-0010 за своїми технічними характеристиками дуже нагадує компресор PT-0009. А ось ззовні компресори трохи відрізняються. Електродвигун з блоком циліндрів повернений в протилежну сторону, якщо порівнювати його з компресором PT-0009. Компресор PT-0010 ідеальний помічник для роботи з пневмоінструментом.

Ним можна працювати у виробничих і сервісних майстеренях. Для того, щоб можна було вибрати оптимальну модель компресора, необхідно визначитися з обсягом робіт і застосовуваними пневматичними інструментами. Дана модель компресора ідеально підійде для дачних, гаражних, господарських робіт. Компресор PT-0010 має просту і сучасну конструкцію. Тут усі деталі надійно закріплені між собою і мають простий доступ. Потужність електродвигуна становить 1500Вт. Компресор підключається до побутової електромережі 230В.

Особливості

Коаксіальний привід;

V-подібний двигун;

Сталевий циліндр;

Автоматика;

2 виходу з швидкороз'ємними сполуками;

Регулятор тиску і 2 манометра;

Автоматичний аварійний клапан скидання;

Струмовий захист на корпусі компресора з кнопкою перезапуску.

Продуктивність компресора становить 206л/хв при максимальному робочому тиску 8атм. Об'єма ресивера 24 літри достатньо, щоб зберігати необхідний обсяг стиснутого повітря для роботи з відповідними видами пневмоінструментів. Нормальна робота компресора забезпечується при співвідношенні часу роботи до відпочинку, як 2 до 1. Для зручного і практичного транспортування на робочій площадці, компресор обладнаний двома колесами і рукояткою.

Рукоятка закріплена безпосередньо на ресивері. А для згладжування вібрації під час роботи з іншого боку ресивера встановлена опорна ніжка з гумовою накладкою. Компресор PT-0010 – це порівняно недорога і в теж час дуже якісна модель з нашого асортименту для нескладних робіт зі стисненим повітрям.

Характеристики

Виробник INTERTOOL
Тип двигуна асинхронний однофазний
Кількість циліндрів 1, сталевий
Напруга живлення 230 В
Потужність 2/1500 Hp/Вт
Робочий тиск 8 атм
Об'єм ресивера 24 л
Продуктивність 206 л/хв
Тип приводу коаксіальний
Кількість манометрів 2 од.
Діаметр шланга 6-8 мм
Гарантія 12 місяців
Вага 24,000 кг
Об'єм 0,106140 м. куб

Відгуки покупців

Відгуків ще немає...

Добавити відгук про товар

Важливо ! Щоб Ваш відгук або коментар пройшов модерацію і був опублікований , ознайомтеся , будь ласка , з нашими правилами!


Я молодець,
я знайшов помилку!