Передзвонимо протягом хвилини

Залиште номер телефону і ми зателефонуємо протягом однієї хвилини.

INTERTOOL

Компресор 50 л, 2,5 HP, 1,8…

0 звезды с 5

(0%)

(0%)

(0%)

(0%)

(0%)

Оцінка - 0
0
6 799 грн. UAH

Код товару: 21783 - в наявності на 18.08.2018

Опис товару

Компресор поршневий INTERTOOL PT-0011 – це один із представників компресорів з 50 л ресивером, у якого ремінний привід замість коаксіального. І трохи конструкція відрізняється від інших п'ятидесятилітрових компресорів з нашого асортименту. У цій моделі для зручного транспортування компресора на робочому майданчику рукоятка з'єднується з платформою, на якій встановлено електродвигун.

Особливості

Пасова передача;

V-подібний двигун;

2 сталевих циліндри;

2 виходу з швидкороз'ємними сполуками;

2 манометра і регулятор тиску;

Автоматика;

Струмовий захист на корпусі компресора з кнопкою перезапуску;

Автоматичний аварійний клапан скидання.

Дві опорні ніжки з гумовими накладками виступають в ролі амортизуючих елементів. Компресор PT-0011 має ресивер об'ємом 50л. Електродвигун потужністю 1800Вт з'єднаний з валом головки циліндрів ремінною передачею. Завдяки двом сталевим циліндрам, які насичують ресивер стисненим повітрям, продуктивність становить 233л/хв, робочий тиск 8атм. Зворотно-поступальний рух на головку циліндрів здійснюється за допомогою паска. Пасок встановлюється на ведучому шківі електродвигуна і на веденому шківі з крильчаткою. Ведений шків встановлений на приводному валу помпи. Для охолодження циліндра ведений шків має лопаті, які примусово подають повітря на ребра циліндра і в процесі роботи не дають йому перегріватися. Для того щоб можна було контролювати тиск на компресорі є два манометра.

Один манометр призначений для контролю тиску в ресивері, а інший для контролю тиску з ресивера. Причому, за допомогою регулювального гвинта можна контролювати і задавати тиск, що подається на пневмоінструмент. Нормальна робота компресора забезпечується при співвідношенні часу роботи до відпочинку, як 2 до 1. Компресор PT-0011 допоможе вам впоратися з роботою, де застосовується стиснене повітря, заощадить вам кошти на електроенергію, принесе задоволення від роботи з компресором завдяки зрозумілої конструкції і якісного складання всіх деталей.

Характеристики

Виробник INTERTOOL
Тип двигуна асинхронний однофазний
Кількість циліндрів 2, сталевих
Напруга живлення 230 В
Потужність 2,5/1800 Hp/Вт
Робочий тиск 8 атм
Об'єм ресивера 50 л
Продуктивність 233 л/хв
Тип приводу пасовий
Кількість манометрів 2 од.
Діаметр шланга 10 мм
Гарантія 12 місяців
Вага 53,000 кг
Об'єм 0,250000 м. куб

Відгуки покупців

Відгуків ще немає...

Добавити відгук про товар

Важливо ! Щоб Ваш відгук або коментар пройшов модерацію і був опублікований , ознайомтеся , будь ласка , з нашими правилами!


Я молодець,
я знайшов помилку!