Передзвонимо протягом хвилини

Залиште номер телефону і ми зателефонуємо протягом однієї хвилини.

INTERTOOL

Компресор 100 л, 4 HP, 3…

0 звезды с 5

(0%)

(0%)

(0%)

(0%)

(0%)

Оцінка - 0
0
9 899 грн. UAH

Код товару: 21784 - в наявності на 18.08.2018

Опис товару

Потужний продуктивний компресор PT-0013 з трифазним електродвигуном, призначений для постачання стисненим повітрям пневматичного обладнання, що застосовується на виробництві і в майстернях. У компресора достатня потужність для підключення одночасно кількох пневматичних інструментів, при цьому сумарна витрата повітря споживачами не повинна перевищувати продуктивність компресора.

При робочому тиску 8 атм продуктивність компресора становить 500 л/хв, об'єм ресивера — 100 л. Нормальна робота компресора забезпечується при співвідношенні часу роботи до відпочинку, як 2 до 1. Компресор, для його зручного переміщення по робочому майданчику, має два колеса і хромовану подовжену ручку, з'єднану з ресивером. На звороті ресивера встановлена додаткова рукоятка для підняття компресора. Дві опорні ніжки згладжують коливання компресора в процесі роботи.

Особливості

Пасова передача;

V-образний;

2 сталевих циліндри;

2 вихода з швидкороз'ємними сполуками;

2 манометра і регулятор тиску;

Автоматика;

Аварійний клапан скидання.

Блок управління компресором складається з блоку включення/вимикання, двох вихідних клапанів, манометрів, запобіжного клапана. Для того щоб захистити користувача, шківи з ременями закриті захисною металевою сіткою. Компресор має V-подібну головку циліндрів, у верхньої основи яких розташовуються два всмоктуючих фільтра. Сталеві циліндри мають великі ребра охолодження з алюмінію. Компресор оснащений трифазним електродвигуном 380В (3000 Вт), який через пасову передачу надає поршню зворотно-поступальний рух.

Переміщенням поршня забезпечується нагнітання повітря. Пропускний клапан, який розміщений в головці циліндра, забезпечує приплив повітря через повітряний фільтр в циліндр. Потім стиснене повітря через трубопровідну магістраль надходить у балон для стиснутого повітря (ресивер). На ресівері встановлений блок автоматики, вимірювач, регулятор тиску, випускний клапан. І, нарешті, через гнучкий шланг (купується окремо) стиснене повітря надходить на пневматичні інструменти і приводить їх у рух. Для забезпечення якісних характеристик стисненого повітря обов'язково використовуйте блок підготовки повітря.

Характеристики

Виробник INTERTOOL
Тип двигуна асинхронний трифазний
Кількість циліндрів 2, сталевих
Напруга живлення 380 В
Потужність 4/3000 Hp/Вт
Робочий тиск 8 атм
Об'єм ресивера 100 л
Продуктивність 500 л/хв
Тип приводу пасовий
Кількість манометрів 2 од.
Діаметр шланга 10 мм
Гарантія 12 місяців
Вага 85,000 кг
Об'єм 0,386000 м. куб

Відгуки покупців

Відгуків ще немає...

Добавити відгук про товар

Важливо ! Щоб Ваш відгук або коментар пройшов модерацію і був опублікований , ознайомтеся , будь ласка , з нашими правилами!


Я молодець,
я знайшов помилку!