Передзвонимо протягом хвилини

Залиште номер телефону і ми зателефонуємо протягом однієї хвилини.

INTERTOOL

Компресор 24 л, 1,5 HP, 1,1…

0 звезды с 5

(0%)

(0%)

(0%)

(0%)

(0%)

Оцінка - 0
0
4 999 грн. UAH

Код товару: 21786 - в наявності на 18.08.2018

Опис товару

Дана модель компресора застосовна практично для будь-яких робіт, де необхідне стиснене повітря. Широке застосування компресор PT-0022 знайшов в медицині, в стоматологічних кабінетах для зубопротезних установок, в промисловості, в домашніх умовах (наприклад - аерографія). Основними особливостями компресора є його здатність працювати без масла і вкрай низький рівень виробленого шуму.

Особливості

Дуже низький рівень шуму (54 дБ);

Абсолютно чисте повітря на виході;

Безмасляний;

Фільтр з регулятором тиску;

Коаксіальний привід;

Автоматика;

Струмовий захист на корпусі компресора з кнопкою перезапуску;

Аварійний клапан скидання.

Це досягається тим, що кільце поршня виготовлено з самозмащувального матеріалу з дуже низьким коефіцієнтом тертя. При своїй продуктивності і наявності двох циліндрів компресор має дуже низьке енергоспоживання. Потужність електродвигуна становить лише 1100Вт. Продуктивність компресора становить 145 л/хв, а робочий тиск 8 атм. На ресивері встановлений блок автоматики компресора: вимірювач, регулятор тиску, випускний клапан з фільтром і два манометра. Призначення манометрів - показувати вхідний і вихідний тиск. За допомогою регулювального гвинта можна задавати необхідний тиск на виході. Фільтр затримує всі дрібні частинки на виході з ресивера, щоб на пневматичний інструмент надходило як можна більше чистого повітря без вагомих частинок.

Для пересування на робочому майданчику компресор має два колеса і зручну ручку, з'єднану з ресивером. Опорна ніжка максимально гасить коливання компресора і грає роль амортизуючого елемента. Нижня частина ресивера має клапан для зливу конденсату, який може періодично утворюватися в процесі роботи. Тому не забувайте зливати конденсат з ресивера. В іншому випадку стиснене повітря що подається на пневмоінструмент може містити дрібні частинки води, що для фарбування, наприклад, не бажано. Для усунення частинок вологи застосовуйте блок підготовки повітря.

Характеристики

Виробник INTERTOOL
Тип двигуна асинхронний однофазний
Напруга живлення 230 В
Потужність 1,5/Hp 1100/Вт
Робочий тиск 8 атм
Об'єм ресивера 24 л
Продуктивність 145 л/хв
Тип приводу коаксіальний
Діаметр шланга 6-8 мм
Гарантія 12 місяців
Вага 21,000 кг
Об'єм 0,076000 м. куб

Відгуки покупців

Відгуків ще немає...

Добавити відгук про товар

Важливо ! Щоб Ваш відгук або коментар пройшов модерацію і був опублікований , ознайомтеся , будь ласка , з нашими правилами!


Я молодець,
я знайшов помилку!