Передзвонимо протягом хвилини

Залиште номер телефону і ми зателефонуємо протягом однієї хвилини.

INTERTOOL

Компресор 300 л, 15 HP, 11…

0 звезды с 5

(0%)

(0%)

(0%)

(0%)

(0%)

Оцінка - 0
0
37 699 грн. UAH

Код товару: 21787 - в наявності на 18.08.2018

Опис товару

Компресор поршневий PT-0050 володіє потужним трифазним електродвигуном з споживаною потужністю 11 кВт (15 HP). Модель PT-0050 – це професійний компресор, призначений для промислових організацій, станцій техобслуговування та інших сфер виробництва. Пасова передача забезпечує плавність ходу і малошумність компресора. Великий обсяг ресивера акумулює достатній об'єм повітря для забезпечення великих споживачів. Компресор призначений для стаціонарного застосування в силу своєї великої ваги – 300 кг.

Особливості

Професійний компресор;

Асинхронний трифазний;

W-подібний двигун;

3 сталевих циліндра;

Прямий вихід з ресивера з кульовим краном;

Автоматика;

Аварійний клапан скидання.

Продуктивність компресора становить 1600 л/хв, а робочий тиск 8 атм. Завдяки великому об'єму ресивера 300 л і високої продуктивності, до компресора можна підключати одночасно кілька пневмоінструментів, при цьому сумарна витрата повітря споживачами не повинна перевищувати продуктивність компресора. Шків електродвигуна передає обертальні рухи на шків крильчатки за допомогою паска. Шків крильчатки, у свою чергу, передає обертально поступальні рухи на колінчастий вал поршневої групи. Поршні, через всмоктувальні фільтри червоного кольору, наповнюють повітрям ресивер, а ресивер акумулюють досить великий об'єм повітря для роботи компресора.

Система автоматики повністю відповідає і стежить за роботою компресора. Електродвигун компресора автоматично відключається, коли в ресивері створюється максимальний робочий тиск 8 атм і включається, коли тиск падає до 6 атм. Нормальна робота компресора забезпечується при співвідношенні часу роботи до відпочинку, як 2 до 1. Компресор також має запобіжний клапан, який служить для автоматичного скидання зайвого повітря. Запобіжний клапан спрацьовує, коли при несправному блоці автоматики компресор накачує в ресивер стиснене повітря тиском 8,5 атм.

В таких дуже рідкісних випадках запобіжний клапан відразу ж почне випускати зайве повітря, що дозволяє уникнути перевантаження електродвигуна. При купівлі компресора INTERTOOL PT-0050 відразу продумайте, де буде встановлений компресор, т. к. він має досить великі габаритні розміри, що природно при ресивері на 300 л, наявность потужного двигуна і поршневої групи з головками циліндрів в кількості 3 одиниць. Але не забувайте, що, наявність великого обсягу виробленого стиснутого повітря дозволяє працювати з компресором декількох операторів одночасно.

Характеристики

Виробник INTERTOOL
Тип двигуна асинхронний трифазний
Кількість циліндрів 3, сталевих
Напруга живлення 380 В
Потужність 15/11000 Hp/Вт
Робочий тиск 8 атм
Об'єм ресивера 300 л
Продуктивність 1600 л/хв
Тип приводу пасовий
Діаметр шланга 10-12 мм
Гарантія 12 місяців
Вага 301,000 кг
Об'єм 1,300000 м. куб

Відгуки покупців

Відгуків ще немає...

Добавити відгук про товар

Важливо ! Щоб Ваш відгук або коментар пройшов модерацію і був опублікований , ознайомтеся , будь ласка , з нашими правилами!


Я молодець,
я знайшов помилку!