Передзвонимо протягом хвилини

Залиште номер телефону і ми зателефонуємо протягом однієї хвилини.

INTERTOOL

Компресор 300 л, 20 HP, 15…

0 звезды с 5

(0%)

(0%)

(0%)

(0%)

(0%)

Оцінка - 0
0
48 999 грн. UAH

Код товару: 21788 - в наявності на 18.08.2018

Опис товару

Поршневий повітряний компресор PT-0052 призначений для постачання стисненим повітрям пневматичного обладнання на виробництві і в майстернях. Компресор володіє потужним двигуном, споживаючи 15 кВт електроенергії напругою 380 В. Продуктивність компресора становить 2000 л/хв при 8 атмосферах робочого тиску. З такою продуктивністю до компресора можна сміливо підключати кілька пневматичних інструментів одночасно. Компресор має сучасну W-подібну голівку з трьома сталевими циліндрами. Завдяки такому розташуванню циліндрів значно заощаджена площа, займана помпою компресора. На кожному циліндрі є всмоктувальні фільтри, які періодично необхідно прочищати.

Особливості

Професійний компресор;

Асинхронний трифазний;

W-подібний двигун;

3 сталевих циліндри;

Прямий вихід з ресивера з кульовим краном;

Автоматика;

Аварійний клапан скидання.

Компресор має пасову передачу, яка забезпечує плавність ходу і мінімальний шум в роботі. Поршнева група здійснює обертально-поступальні рухи за рахунок обертання колінчастого валу, який з'єднується зі шківом крильчатки. Відомо, що сила тертя змушує механізми грітися. Тому тут крильчатка виступає в ролі охолоджуючого елемента, не дозволяючи перегріватися поршням і кілцям. Крильчатка приводиться в дію за допомогою обертального руху через пасову передачу, яка з'єднує шків електродвигуна зі шківом крильчатки. Такий тип передачі руху згладжує вібрацію і не дозволяє перегріватися механізмам тертя.

Великий обсяг ресивера – це, насамперед, економічність. Основним завданням ресівера є створення запасу стиснутого повітря і згладжування пульсації. Обсяг ресивера 300 л в компресорі PT-0052 забезпечує високу економічність роботи і акумулює великий об'єм повітря для споживання крупними пневмоциліндрами. Компресор має повністю автоматичний запуск. Аварійний клапан скидання робить компресор найбільш безпечним в експлуатації. Компресор оснащений трьома виходами - два вгорі ресивера і третій прямий в ресивері з кульовим краном. На робочій площадці компресор можна встановлювати як стаціонарно, так і переміщати завдяки наявності 4-х коліс.

Характеристики

Виробник INTERTOOL
Тип двигуна асинхронний трифазний
Кількість циліндрів 3, сталевих
Напруга живлення 380 В
Потужність 20/15000 Hp/Вт
Робочий тиск 8 атм
Об'єм ресивера 300 л
Продуктивність 2000 л/хв
Тип приводу пасовий
Діаметр шланга 10-12 мм
Гарантія 12 місяців
Вага 440,000 кг
Об'єм 1,500000 м. куб

Відгуки покупців

Відгуків ще немає...

Добавити відгук про товар

Важливо ! Щоб Ваш відгук або коментар пройшов модерацію і був опублікований , ознайомтеся , будь ласка , з нашими правилами!


Я молодець,
я знайшов помилку!