Передзвонимо протягом хвилини

Залиште номер телефону і ми зателефонуємо протягом однієї хвилини.

INTERTOOL

Компресор 50 л, 4 HP, 3…

0 звезды с 5

(0%)

(0%)

(0%)

(0%)

(0%)

Оцінка - 0
0
5 399 грн. UAH

Код товару: 23010 - в наявності на 18.08.2018

Опис товару

Компресор PT-0007 рекомендований для всіх видів робіт в автомайстеренях, будівництві та для особистого використання для гаражних робіт. Однофазний електричний двигун можна підключати в побутову електромережу 230 В. Повітряний компресор INTERTOOL PT-0007 має потужний електродвигун 4 Hp/3000 Вт. Продуктивність компресора становить 420 л/хв, а максимальний робочий тиск становить 8 атм.

Компресор автоматично запускається при падінні тиску до 6 атм і автоматично вимикається, якщо тиск досягло 8 атм. Крім цього на компресорі є запобіжний клапан, який відкривається, якщо раптом тиск в ресивері досягло 8,5 атм. Запобіжний клапан виступає в ролі додаткового захисту, випускаючи з ресивера зайве стиснене повітря. Компресор PT-0007 з об'ємом ресивера 50 л надовго зберігає в роботі необхідний об'єм стиснутого повітря. Компресор має прямий привід від електродвигуна до голівки з двома сталевими циліндрами.

Особливості

Коаксіальний привід;

V-подібний двигун;

2 сталевих циліндри;

2 виходу з швидкороз'ємними сполуками;

Регулятор тиску і 2 манометра;

Автоматичний запуск та вимкнення при досягненні граничного і мінімального рівня тиску;

Автоматичний аварійний клапан скидання;

Струмовий захист на корпусі компресора з кнопкою перезапуску.

Прямий привід (коаксіальний) передає обертальні рухи на вал головки циліндрів з частотою обертання електродвигуна. На головці циліндра розміщується всмоктуючий повітряний фільтр. Зручне транспортування компресора на робочому майданчику здійснюється двома колесами і рукояткою. Опорна ніжка компресора має щільну гумову накладку, вона пом'якшує вібрацію і коливання і виступає в ролі амортизуючого елемента. Для того, що б можна було контролювати тиск в ресивері і тиск на виході, компресор оснащений двома манометрами.

Для зручності монтажу шлангів високого тиску компресор має швидкоз'ємні з'єднання. А для зливу зайвої вологи, яка утворюється в процесі роботи, у нижній основі компресора є зливальний клапан, який потрібно періодично відкривати для зливу конденсату. Компресор PT-0007 має компактні габаритні розміри і не займе багато місця на робочому майданчику. Дана модель ідеально підійде для робіт в автосервісах, при ремонтно-будівельних роботах, в шиномонтажних майстерень і в гаражному господарстві.

Характеристики

Виробник INTERTOOL
Тип двигуна асинхронний однофазний
Кількість циліндрів 2, сталевих
Напруга живлення 230 В
Потужність 4/3000 Hp/Вт
Робочий тиск 8 атм
Об'єм ресивера 50 л
Продуктивність 420 л/хв
Тип приводу коаксіальний
Кількість манометрів 2 од.
Діаметр шланга 6-8 мм
Гарантія 12 місяців
Вага 39,000 кг
Об'єм 0,190000 м. куб

Відгуки покупців

Відгуків ще немає...

Добавити відгук про товар

Важливо ! Щоб Ваш відгук або коментар пройшов модерацію і був опублікований , ознайомтеся , будь ласка , з нашими правилами!


Я молодець,
я знайшов помилку!