Передзвонимо протягом хвилини

Залиште номер телефону і ми зателефонуємо протягом однієї хвилини.

INTERTOOL

Компресор 100 л, 5 HP, 4…

0 звезды с 5

(0%)

(0%)

(0%)

(0%)

(0%)

Оцінка - 0
0
12 399 грн. UAH

Код товару: 23177 - в наявності на 18.08.2018

Опис товару

Компресор PT-0036 має об'єм ресивера 100 л, як і компресори PT-0013, PT-0014. Однак дана модель принципово відрізняється від попередніх компресорів потужністю електродвигуна і типом помпи, яка нагнітає стиснене повітря. Компресор має W-подібну головку циліндрів. На кожній основі циліндрів розташовано по одному фільтру. Компресори служать для накачування шин, для фарбування, для монтажу і демонтажу різних конструкцій, для піскоструминного очищення металу. Компресори є одним з найбільш економічних джерел енергії. Тому в наш час вони часто використовуються в будівництві, на СТО, в хімічній галузі та інших сферах.

Особливості

Асинхронний трифазний;

W-подібний двигун;

3 сталевих циліндри;

Прямий вихід з ресивера з кульовим краном;

Автоматика

Аварійний клапан скидання.

Фільтри періодично необхідно прочищати для всмоктування чистого повітря і нагнітання його в ресивер. Також компресори широко застосовуються для роботи з пневматичним інструментом. Дана модель компресора має пасову передачу. Пасова передача відрізняється від коаксіальної тим, що частота обертання колінчастого вала поршневої групи менше частоти обертання електродвигуна. Повітряний компресор PT-0036 має потужність електродвигуна 4000 Вт, який включається в електромережу з напругою 380 В. Продуктивність компресора становить 600 л/хв, що дозволяє підключати до нього одночасно кілька пневматичних інструментів. Максимальний робочий тиск становить 8 атм. Крильчатка веденого шківа і шків електродвигуна захищені металевими ґратами. Для одержання повітря з високими якісними характеристиками потрібно застосовувати блок підготовки повітря. Тут немає рукоятки для піднімання і пересування компресора, оскільки в цьому немає необхідності. Є лише невелика приварена до ресивера ручка для штовхання компресора, який має 4 колеса.

Характеристики

Виробник INTERTOOL
Тип двигуна асинхронний трифазний
Кількість циліндрів 3, сталевих
Напруга живлення 380 В
Потужність 5/4000 Hp/Вт
Робочий тиск 8 атм
Об'єм ресивера 100 л
Продуктивність 600 л/хв
Тип приводу пасовий
Діаметр шланга 10-12 мм
Гарантія 12 місяців
Вага 98,500 кг
Об'єм 0,337600 м. куб

Відгуки покупців

Відгуків ще немає...

Добавити відгук про товар

Важливо ! Щоб Ваш відгук або коментар пройшов модерацію і був опублікований , ознайомтеся , будь ласка , з нашими правилами!


Я молодець,
я знайшов помилку!